Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.
Dom > Sitemap
Sitemap

O nas

Założona w 2014 roku Adela jest firmą z zespołem wielu doświadczonych sprzedawców i inżynierów, którzy są w telekomunikacji światłowodowej od ponad 8 lat. Zobowiązujemy się do dostarczania wysokiej jakości produktów komunikacji światłowodowej, takich jak: transceivery optyczne (SFP / QSFP / CFP / CFP2), kable światłowodowe, złącza światłowodowe, CWDM / DWDM itp. Nasza główna działalność koncentruje się na IDC (dane przemysłowe Center) i FTTH (Fibre To The Home). Zapewniamy 1-200G SFP SFP + SFP28 QSFP + QSFP28 CFP / CFP2 i wszelkiego rodzaju optyczne produkty modułowe; i wszelkiego rodzaju kable do FTTH i FTTA; MPO / MTP, LC i inne złącza światłowodowe; różne patchcordy dla FTTA CPRI; CWDM...

Kategorie i Produkty

Transceiver światłowodowy

Transceiver 200G CFP2

200G CFP2 LR4 10 km Transceiver optyczny 

100G transceiver QSFP28

100G optyczny transceiver QSFP28 SR4 100m 100G QSFP28 CWDM4 2 km Transceiver optyczny 100G QSFP28 LR4 10 km Transceiver optyczny 100G QSFP28 ER4 Transceiver optyczny 30 km bez FEC 100G QSFP28 AOC Aktywny kabel optyczny 100G QSFP28 do 4SFP28 AOC aktywny kabel optyczny 100G QSFP28 Bezpośredni kabel DAC 100G QSFP28 do 4SFP28 Bezpośredni kabel DAC 50G QSFP28 LR4 10 km Transceiver optyczny 

100G Transceiver CFP / CFP2

100G CFP LR4 10 km Transceiver optyczny 100G światłowodowy transceiver CFP 404 100-milisekundowy transceiver optyczny 100PASE CFP2 LR4 100G optyczny transceiver CFP2 ER4 40 km 

40G QSFP + Transceiver

40G optyczny transceiver QSFP + SR4 100m 40G QSFP + LR4 2-10 km Transceiver optyczny 40G optyczny transceiver QSFP + ER4 40km 40G QSFP + DAC, kabel do bezpośredniego podłączenia 40G aktywny kabel optyczny QSFP + AOC 40G QSFP + do 4SFP + AOC 40G kabel QSFP + do 4SFP + DAC 56G transceiver optyczny QSFP + SR4 60m 

Transceiver 16 / 25G SFP28

25G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny 25G SFP28 LR 10 km transceiver optyczny 16G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny 16G SFP28 LR 10 km Transceiver optyczny 25G SFP28 AOC, aktywny kabel optyczny 25G SFP28 DAC, kabel do bezpośredniego podłączenia Transceiver optyczny 32G SFP28 SR Fibre Channel 

10G SFP + Transceiver

10G transceiver optyczny SFP + SR4 300m 10G optyczny transceiver SFP + LR 10km 10G SFP + ER 40 km Transceiver optyczny 10G SFP + CWDM 40 km Transceiver optyczny 10G SFP + CWDM Transceiver optyczny BIDI 40km 10G aktywny kabel optyczny SFP + AOC Kabel 10G SFP + DAC do bezpośredniego podłączania 10G SFP + CWDM 60 km Transceiver optyczny 10G SFP + CWDM 80 km Transceiver optyczny 10G SFP + CWDM Transceiver optyczny BIDI 60 km 10G SFP + CWDM Transceiver optyczny BIDI 80km 10G optyczny transceiver SFP + ZR 80km 

Transceiver SFP

2.5G SFP L16.2 STM16 1550nm 80 km Transceiver optyczny 2.5G SFP L16.1 STM16 1310nm 40 km Transceiver optyczny 622M 1310nm 40 km SFP Transceiver optyczny 622M 850nm S4.1 SFP Transceiver optyczny CPvi 

Zespół światłowodowy

Kable światłowodowe MPO / MTP

MPO / MTP - 8-żyłowy kabel magistrali MPO / MTP 100G OM4 MPO / MTP - 8-żyłowy kabel magistrali MPO / MTP 40G OM3 MPO / MTP - kabel wiązki 4LCD OM3 / OM4 MTP-MTP Female 24 Fibres OM4 Trunk Cable Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości 

Kable światłowodowe

LC-LC OM4 kabel do druku dwustronnego OFNR / OFNP Jednoczęściowy kabel krosujący LC-LC OS2 9/125 LC-LC Multimode OM3 kabel dupleksowy OM3 / OM4 LC-LC Duplex Fibre Patch Kable z Unitboot Kable łączące światłowód High-density SM LC-LC Adela OM1 / OM2 LC-LC Uniwersalny kabel sieciowy LC-LC Duplex OM1 OM2 Kabel światłowodowy 

Dostosowany patchcord LC / SC / FC / ST

Jednopozycyjny patchcord LC-SC simplex SC-SC UPC jednopoziomowy kabel połączeniowy dupleks OS2 SC-SC UPC jednomodowy OS2 9/125 simplex patch cable SC-FC UPC jednomodowy OS2 9/125 patchcord SC-SC APC jednomodowy OS2 9/125 simplex patch cord LC-SC APC jednomodowy OS2 9/125 simplex patch cable 

Pigmenty światłowodowe

Przewód typu pigtail LC / przewód Multi w rozmiarze 0,9 mm Pojedynczy przewód typu pigtail SC / Multi mode Kabel 0,9 mm SC APC, wtyk pojedynczy, przewód 0,9 mm 

Tłumiki optyczne

Tłumik typu wtyczki LC Tryb pojedynczy 1-20dB Tłumik typu wtyczki SC Tryb pojedynczy 1-20dB 

Złącza światłowodowe

Złącze LC - tryb pojedynczy / wielomod wstępnie zmontowany Złącze SC - tryb pojedynczy / wielomod wstępnie zmontowany XPM wodoodporne złącze CPRI dla Ericsson RRU 

Adaptery światłowodowe

LC duplex adapter jednomodowy / wielomodowy z 0.1dB IL LC quad adapter jednomodowy / wielomodowy 4 porty Adapter jednokanałowy SC simplex Adapter dupleksowy SC jednomodowy Wysokiej jakości adapter światłowodowy MPO / MTP 

Światłowód

FTTH Drop Cable

FTTH kabel płaski płaski kabel 2,0x3,0 Kabel zewnętrzny FTTH płaski kabel 2,0x5,0 

FTTA Drop Cable

Kabel FTTA CPRI LSZH kurtka 

Kabel kablowy Central Loose Tube

Światłowodowy kabel zewnętrzny luźna tuba centralna Światłowodowy kabel zbrojony odkryty luźna tuba centralna 

Przewód zewnętrzny Multi Loose Tube

Zewnętrzny kabel światłowodowy Luźna tuba Multi loose tube Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy 

Kabel Steel Wire Armord (SWA)

Kabel światłowodowy SWA o małej głębokości Tunel SWA ognioodporny kabel światłowodowy Uni-Loose Tube 

Kabel wewnętrzny

Wewnętrzny kabel światłowodowy Wewnętrzny światłowód z mikrowłókien 

Kabel do wdmuchiwania powietrza

2-12 rdzeniowy mikroprzewodnik z nadmuchem powietrza 2-72 rdzeń G657A przewód nadmuchowy PE 

Zespoły FTTA

Kabel Mini SC FTTA CPRI

Złącze FTTA CPRI Mini SC 

Kabel Fullax FTTA CPRI

Zespół kabli Fullaxs LC FTTA CPRI Zestaw kabli XPM FTTA CPRI zamiast Fullaxs 

Kabel ODVA FTTA CPRI

Kabel ODVA FTTA CPRI 2 włókna G657A2 

Kabel ODC FTTA CPRI

Zestaw kabli ODC FTTA CPRI 

Hybrydowy kabel miedziany i światłowodowy

Kabel hybrydowy z miedzią i światłowodem Hybrydowy kabel z miedzianym kablem i 2-24 włóknami 

WDM i dostęp optyczny

CWDM DWDM MUX / DEMUX

4-16 kanałów rackowych CWDM MUX i DEMUX 4 kanały CWDM MUX i DEMUX 8 kanałów typu CWDM MUX i DEMUX 16 kanałów typu CWDM MUX i DEMUX 

Transmisja optyczna DWDM

100G / 200G DWDM MUX i DEMUX 

Rozgałęźniki PLC Fiber

Rozdzielacz PLC 1: 4 ze złączem SC APC Rozdzielacz PLC 1: 8 ze złączem SC APC 1:16 Rozdzielacz PLC ze złączem SC APC 1:32 Rozgałęźnik PLC Typ 1U do montażu w szafie rack 

Kabel sieciowy CAT5E / CAT6 / CAT7

Patch Kable

Patchcord CAT6 / 6A w innym kolorze 

Kable masowe

Kabel masowy CAT6 / 6A o długości 1000FT 

Panele krosowe i akcesoria

Panel patch 1U 24 porty CAT6 12 portów patch panel 1U CAT6 Panel patch 2U 48ports CAT6 

Regały serwerowe Datacenter

Regały serwerowe 42U 600 * 1200 mm Regały serwerowe 45U 600x1200 Regały serwerowe 52U 600x1200 mm Regały serwerowe 42U 750x1200 mm Regały serwerowe 45U 750x1200 mm 

Products Keywords

Bossgoo Showroom: adela.pl.bossgoo.com
Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
NapędzanyBossgoo全球贸易通
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą