Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Transceiver optyczny 622M SFP CPRI,Transceiver optyczny 622M SFP,Transceiver optyczny CPI 622M 2G
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Transceiver optyczny 622M SFP CPRI,Transceiver optyczny 622M SFP,Transceiver optyczny CPI 622M 2G
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > Transceiver SFP > 622M 1310nm 40 km SFP Transceiver optyczny

622M 1310nm 40 km SFP Transceiver optyczny

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-622M-ER

Opis Product

Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) są przeznaczone do pracy w sieciach Metro Access Rings i punkt-punkt przy użyciu sieciowych urządzeń Gigabit Ethernet i Fibre Channel.

cechy
 Hot-pluggable
 Pakiet SFP MSA
 Zgodność z interfejsem optycznym dupleksu LC
 Szybkość transmisji danych do 622 Mb / s
 Zaimplementowano funkcję DDM
 Pojedynczy zasilacz 3.3V
 Temperatura obudowy: 0 ℃ ~ + 70 ℃
 Zgodny z RoHS
 l Certyfikat bezpieczeństwa laserowego klasy 1

Aplikacje
 OC-12 / STM-4 SONET / SDH
 Przełącz, aby przełączyć interfejs
 Sieć obszarów metropolitalnych
 Inne łącze optyczne
622M CPRI Optical Transceiver

Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > Transceiver SFP

Images o produkcie
  • 622M 1310nm 40 km SFP Transceiver optyczny
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą