Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:2.5G SFP L16.1 STM16 Transceiver optyczny,2.5G SFP L16.1 Transceiver optyczny,2.5G SFP STM16 40 km Transceiver optyczny
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 2.5G SFP L16.1 STM16 Transceiver optyczny,2.5G SFP L16.1 Transceiver optyczny,2.5G SFP STM16 40 km Transceiver optyczny
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > Transceiver SFP > 2.5G SFP L16.1 STM16 1310nm 40 km Transceiver optyczny

2.5G SFP L16.1 STM16 1310nm 40 km Transceiver optyczny

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-2.5GBE-ER

Opis Product

Transmitery optyczne 2,5 G SFP L16.1 STM16 to wydajne, opłacalne moduły obsługujące transmisję danych o przepustowości 2,488 Gb / s oraz odległość transmisji 40 km z SMF.

Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego DFB, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostką sterującą MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa lasera klasy I.

2.5G SFP L16.1 STM16 Optical Transceiver


cechy
 Szybkość działania danych do 2,5 G
 Pakiet SFP MSA z podwójnym złączem LC
 2 km z MMF 50/125 μm
 15-80 km z SMF 9/125 μm
 + pojedynczy zasilacz 3.3V
 Zużycie energii mniejsze niż 1 W
 Temp
Temperatura standardowa: 0 ~ + 70 ° C
Temperatura przemysłowa: -40 ~ + 85 ° C
 Zgodny z dyrektywą RoHS
 Zgodny z wymogami bezpieczeństwa laser klasy 1 FDA i IEC60825-1
 Cyfrowy interfejs monitora diagnostycznego zgodny z SFF-8472


Aplikacje
 Przełączniki i routery Gigabit Ethernet
 Infrastruktura przełącznika Fibre Channel
 Inne łącza optyczne



Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > Transceiver SFP

Images o produkcie
  • 2.5G SFP L16.1 STM16 1310nm 40 km Transceiver optyczny
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą