Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:2.5G SFP L16.2 STM16 Transceiver optyczny,2.5G SFP STM16 Transceiver optyczny,2.5G SFP L16.2 Transceiver optyczny
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 2.5G SFP L16.2 STM16 Transceiver optyczny,2.5G SFP STM16 Transceiver optyczny,2.5G SFP L16.2 Transceiver optyczny
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > Transceiver SFP > 2.5G SFP L16.2 STM16 1550nm 80 km Transceiver optyczny

2.5G SFP L16.2 STM16 1550nm 80 km Transceiver optyczny

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-2.5GBE-ZR

Opis Product

Transmiter optyczny 2.5G SFP L16.2 STM16 jest używany do FTTA z wydajnym i efektywnym kosztowo modułem nadawczo-odbiorczym SFP typu Dense Wavelength-Division dla SDH STM-16 / SONET OC-48 i 2x Fibre Channel o dużym zasięgu (LR-1) podanie. Moduł DWDM 2.5Gbps SFP zapewnia rozwiązania komunikacyjne o dużej przepustowości i dużej przepustowości dla multipleksowanych sieci optycznych. Ten moduł nadawczo-odbiorczy DWDM SFP obsługuje odległość transmisji 80 km na włóknach jednomodowych 9 / 125μm. Posiada wysoce niezawodny nadajnik DWDM EML i fotodiodę APD (PD) w podwójnym złączu optycznym LC.

Dodatkowo moduł 2.5G DWDM SFP został zintegrowany z udoskonalonym cyfrowym interfejsem do monitorowania diagnostycznego (DDMI) na SFF-8472, który zapewnia monitorowanie w czasie rzeczywistym temperatury nadajnika-odbiornika, prądu polaryzacji lasera, mocy optycznej, mocy optycznej i zasilania transceivera Napięcie. Te parametry są wewnętrznie skalibrowane domyślnie.

2.5G SFP L16.2 STM16 Optical Transceiver

cechy
 Szybkość działania danych do 2,5 G
 Pakiet SFP MSA z podwójnym złączem LC
 2 km z MMF 50/125 μm
 15-80 km z SMF 9/125 μm
 + pojedynczy zasilacz 3.3V
 Zużycie energii mniejsze niż 1 W
 Temp
Temperatura standardowa: 0 ~ + 70 ° C
Temperatura przemysłowa: -40 ~ + 85 ° C
 Zgodny z dyrektywą RoHS
 Zgodny z wymogami bezpieczeństwa laser klasy 1 FDA i IEC60825-1
 Cyfrowy interfejs monitora diagnostycznego zgodny z SFF-8472


Aplikacje
 Przełączniki i routery Gigabit Ethernet
 Infrastruktura przełącznika Fibre Channel
 Inne łącza optyczne


Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > Transceiver SFP

Images o produkcie
  • 2.5G SFP L16.2 STM16 1550nm 80 km Transceiver optyczny
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą