Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Kabel światłowodowy MPO-MPO,Patch Patch MPO,Kabel światłowodowy MPO-MPO
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Kabel światłowodowy MPO-MPO,Patch Patch MPO,Kabel światłowodowy MPO-MPO
Dom > Products > Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe MPO / MTP > Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości

Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: OFC-MPOMPO-OM3-12

Opis Product

Kable Fibre MPO / MTP to rodzaj kabli o wysokiej gęstości, które mogą być używane w centrach danych.

Oszczędza miejsce i jest łatwy w utrzymaniu.

  • Kable Fibre MPO / MTP wysokiej jakości są fabrycznie zakończone, przetestowane i zapakowane wraz z raportami z testów.
  • Raporty te służą jako dokumentacja długoterminowa i kontrola jakości.
  • Zmniejszenie wolumenu kabli - kable światłowodowe MPO / MTP mają bardzo małe średnice, co zmniejsza objętość kabli i poprawia warunki klimatyzacji w centrach danych.
  • Oszczędność czasu - dzięki specjalnej konstrukcji typu plug and play kable światłowodowe MPO / MTP można zintegrować i natychmiast podłączyć, co znacznie skraca czas instalacji.
  • Kable światłowodowe MPO / MTP / kable światłowodowe to rodzaj kabli o wysokiej gęstości, które są zwykle używane w trzech obszarach.

1. Aplikacja centrum przetwarzania danych o środowisku o wysokim zagęszczeniu

2. Światłowód do budynku

3. Zastosowanie wewnętrznego złącza w urządzeniu światłowodowym


Low-Glue Low Loss MPO-MPO 12 rdzeń OM3 Patch kabel światłowodowy

High Density Low Loss MPO-MPO 12 Core OM3 Fiber Patch Cables


MPO-MPO Fiber Patch Cable

MPO-MPO Fiber Cable

MPO Patch Cord

High Density MPO-MPO 12 Core OM3 Fiber Patch Cable



pakowanie i dostawa
Opakowanie Szczegółowy element w plastikowej torbie.
Kilka toreb w większej plastikowej torbie.
setki torebek w kreskówce o wymiarach 42 * 42 * 32cm.
dostępny również inny rozmiar kartonu. Dostawa Czas wysyłki w 7 dni po dokonaniu płatności





Kategorie o produkcie : Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe MPO / MTP

Images o produkcie
  • Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości
  • Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości
  • Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości
  • Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości
  • Patchcord MPO 12 Core Patch o wysokiej gęstości
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą