Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:MPO / MTP - Przewód tułowia MPO / MTP 40G,MPO / MTP - przewód magistrali MPO / MTP OM3,MPO / MTP - Przewód magistrali MPO / MTP
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. MPO / MTP - Przewód tułowia MPO / MTP 40G,MPO / MTP - przewód magistrali MPO / MTP OM3,MPO / MTP - Przewód magistrali MPO / MTP
Dom > Products > Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe MPO / MTP > MPO / MTP - 8-żyłowy kabel magistrali MPO / MTP 40G OM3

MPO / MTP - 8-żyłowy kabel magistrali MPO / MTP 40G OM3

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: OFC-MPOMPO-OM3

Opis Product

Kabel magistralny MPO / MTP-MPO / MTP OM3, ekonomiczna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia linii, jest przeznaczony do łatania światłowodów o wysokiej gęstości w centrach danych, które wymagają oszczędności miejsca i zmniejszenia problemów związanych z zarządzaniem kablami.

Nasz kabel magistrali MPO-MPO OM3 ma doskonałą wydajność z typową IL poniżej 0,35 dB; MPO Żeńskie do MPO Żeńskie złącze; 3.0-milimetrowy kabel OFNR / OFNP / LSZH przeznaczony do 40G QSFP + SR4, 40G QSFP + CSR4 i 100G QSFP28 SR4 optyka bezpośrednie połączenie i centrum danych o dużej gęstości, zasięg transmisji do 70 metrów.

MPO-MPO OM3 trunk cable

Specyfikacja produktu

Connector A

MPO/MTP Female

Connector B

MPO/MTP Female

Fiber Mode

OM3 50/125μm

Wavelength

850/1300nm

Polish Type

PC to PC

Minimum Bend Radius

30mm

Insertion Loss

0.5dB Max(0.15dB Typ.)

Return Loss

≥20dB

Jacket OD

3.0mm

Cable Jacket

OFNR/OFNP/LSZH

Installation Tensile Load

100 N

Long-Term Tensile Load

50 N

Storage Temperature

-40°C to +85°C

Operating Temperature

-10°C to +70°C


Kategorie o produkcie : Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe MPO / MTP

Images o produkcie
  • MPO / MTP - 8-żyłowy kabel magistrali MPO / MTP 40G OM3
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą