Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Patchcord światłowodowy Unitboot,Kabel światłowodowy do kabli światłowodowych,LC-LC Optyczny kabel Patch
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Patchcord światłowodowy Unitboot,Kabel światłowodowy do kabli światłowodowych,LC-LC Optyczny kabel Patch
Dom > Products > Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe > Adela OM1 / OM2 LC-LC Uniwersalny kabel sieciowy

Adela OM1 / OM2 LC-LC Uniwersalny kabel sieciowy

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: OFC-LCLCMM-U

Podanie: Komunikacja

Rodzaj: Światłowód wielofunkcyjny

Struktura połączenia: LC

Kształt materiału: Okrągły drut

Dopuszczalne boczne ciśnienie: 100 (N / 100mm)

Dopuszczalna wytrzymałość na rozciąganie: 100N <1000N

Rdzeń: Podwójny rdzeń

Orzecznictwo: ISO 9001, RoHS

Marka: OEM

Additional Info

transport: Air

Código HS: 8544700000

Opis Product


Adela OM1 / OM2 LC-LC Uniwersalny kabel sieciowy

Złącze LC zostało zaprojektowane dla większej gęstości okablowania.

Standardowy kabel LC-LC z podwójnym światłowodem może zapewnić znacznie wyższą gęstość okablowania niż inne kable światłowodowe dupleks.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć gęstość okablowania w centrum danych, złącza i średnica kabla LC-LC stają się coraz mniejsze.

LC-LC Optyczny Patch Patch jest typowym przykładem.

Ten rodzaj kabla światłowodowego zaprojektował dwa włókna kabla łączącego duplex w jeden kabel.

Dodając dwa złącza zakończone na każdym końcu kabla z przeplotem dwustronnym, dziel się tym samym ładowaniem.

Przy mniejszej liczbie kabli kabel typu uniboot może zapewnić wyższą gęstość okablowania i lepsze środowisko chłodzenia w centrum danych.

Dane techniczne

Parameters

Standard Fiber Cable Assemblies

Fiber Type

SM(G.652/G.657A)

MM(OM1/OM2/OM3/OM4)

Jacket Materials

LSZH/OFNR/OFNP/PVC

Connector Type

SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000

Ferrule Materials

Ceramic

Testing Wavelengths

1310±30/1550±30nm

850±30/1300±30nm

Insertion Losss(dB)
TIA/EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)

≤ 0.3dB
(PC/UPC)

Return Loss(dB)
TIA/EIA-455-107

≥45dB(PC/UPC)
≥55dB(APC)

≥35dB(PC/UPC)

Exchangeability

≤ 0.2dB

Cable Assemblies

Pigtail/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord

Operating Temperature (° C)

-10~ + 70

Storage Temperature (° C)

-40 ~ +85

Package

1unit/bag

*All values specified are with connectors.

cechy

1.Cena konkurencyjna

2. Niższa utrata przyczepności i PDL

3. Zakończone fabrycznie i przetestowane

4. Opcje światłowodowe: G.652 / G.657/OM1/OM2/OM3 i OM4

5. Opcje łączników: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

6. Opcje wyłudzania: PC / UPC / APC

7. Złącze konstrukcyjne z ceramicznymi osłonami

Unitboot Fiber Optic Patch Cord

LC Unitboot Optical Patch Cord

Unitboot Fiber Optic Patch Cord Cable



Kategorie o produkcie : Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe

Images o produkcie
  • Adela OM1 / OM2 LC-LC Uniwersalny kabel sieciowy
  • Adela OM1 / OM2 LC-LC Uniwersalny kabel sieciowy
  • Adela OM1 / OM2 LC-LC Uniwersalny kabel sieciowy
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą