Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Kable Patch Fibre Patch o dużej gęstości,LC-LC Kabel Patch Unitboot,SM Unitboot Jumper
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Kable Patch Fibre Patch o dużej gęstości,LC-LC Kabel Patch Unitboot,SM Unitboot Jumper
Dom > Products > Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe > Kable łączące światłowód High-density SM LC-LC

Kable łączące światłowód High-density SM LC-LC

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: OFC-LCLCSM-U

Opis Product

Kable łączące światłowód High-density SM LC-LC


za. Zintegrowana unikalna konstrukcja buta i klipsa, która może zwiększyć gęstość panelu do jego najwyższego możliwego poziomu i zapewnia właściwą orientację A / B.

b. Wieloetapowy proces maszynowy zapewnia najlepsze wstawianie, straty powrotne, a także precyzyjne osiowanie

do. Jest cienki, elastyczny i kompatybilny ze standardowymi produktami LC, oszczędzając więcej miejsca w okablowaniu

re. Pozwala to na łatwiejszą konserwację i obsługę oraz ma mocny materiał na osłony kabli, OFNR lub OFNP.


Kable typu LC z wiązką światłowodową Cechy:

1. Złącze Unitboot ułatwia zarządzanie kablami.

2. Cienkie, bardzo elastyczne kable światłowodowe (okrągły kabel OD 3,0 mm) z 2 włóknami.

3. Dostępne włókno OS2.

4. Powłoka OFNR lub OFNP.

5. Dostępna inna długość

6. Etykietowanie naklejek na obu końcach kabla (opcjonalnie)

7. Wersja polaryzacyjna A, B



High Density Unitboot Fiber Patch Cables

LC-LC Unitboot Patch Cable

SM Unitboot Jumper



Opakowanie:

Opakowanie Szczegółowy element w plastikowej torbie.
Kilka toreb w większej plastikowej torbie.

Setki torebek w kreskówce o wymiarach 42 * 42 * 32cm.

Dostępny jest również inny rozmiar kartonu.


Kategorie o produkcie : Zespół światłowodowy > Kable światłowodowe

Images o produkcie
  • Kable łączące światłowód High-density SM LC-LC
  • Kable łączące światłowód High-density SM LC-LC
  • Kable łączące światłowód High-density SM LC-LC
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą