Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Pojedynczy tryb Pigtailowy LC,12 kolorów LC Pigtail w trybie pojedynczym,LC Pigtail Multi Mode 0,9 mm
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Pojedynczy tryb Pigtailowy LC,12 kolorów LC Pigtail w trybie pojedynczym,LC Pigtail Multi Mode 0,9 mm
Dom > Products > Zespół światłowodowy > Pigmenty światłowodowe > Przewód typu pigtail LC / przewód Multi w rozmiarze 0,9 mm

Przewód typu pigtail LC / przewód Multi w rozmiarze 0,9 mm

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: OFC-LU-SM

Opis Product

Dostarczamy pigtaile światłowodowe LC, w tym typu jednomodowego i wielomodowego, te pigtaile światłowodowe LC są ze złączami najwyższej jakości oraz z typowymi kablami daimeterowymi 0,9 mm. Dostępne są pigtaile światłowodowe LC Simplex i podwójne włókna światłowodowe LC, różne kolory, średnica kabla i typy kurtek opcjonalne.

Wtyki światłowodowe LC są wyposażone w interfejs w stylu RJ-45 z niskim tłumieniem wtrącania i niskim odbiciem; jest z wysoką precyzją wyrównania i jest szeroko stosowany na całym świecie. Dostarczamy kabel simplex LC i duplex LC. Kabel pigtailowy z włókien LC może być jednomodowy 9/125 lub wielomodowy 62,5 / 125 i 50/125 dla OM2 / OM3 / OM4.

LC UPC fiber optic pigtail

Specyfikacja produktu

Connector A

LC

Connector B

Unterminated

Fiber Mode

9/125μm

Fiber Type

Simplex

Polish

UPC/APC

Cable Diameter

0.9mm

Jacket Material

PVC/LSZH

Jacket Color

Yellow

Wavelength

1310nm/1550nm

Durability

>1000 Times

Insertion Loss

≤0.2dB

Interchangeability

≤0.2dB

Return Loss

≥50dB

Vibration

≤0.2dB

Operating Temperature

-40~75°C

Storage Temperature

-45~85°C


Kategorie o produkcie : Zespół światłowodowy > Pigmenty światłowodowe

Images o produkcie
  • Przewód typu pigtail LC / przewód Multi w rozmiarze 0,9 mm
  • Przewód typu pigtail LC / przewód Multi w rozmiarze 0,9 mm
  • Przewód typu pigtail LC / przewód Multi w rozmiarze 0,9 mm
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą