Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:SC-SC Single Mode Patch Cable,SC-SC APC Duplex Patch Cord,Kabel połączeniowy SC-SC OS2
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. SC-SC Single Mode Patch Cable,SC-SC APC Duplex Patch Cord,Kabel połączeniowy SC-SC OS2
Dom > Products > Zespół światłowodowy > Dostosowany patchcord LC / SC / FC / ST > SC-SC UPC jednopoziomowy kabel połączeniowy dupleks OS2

SC-SC UPC jednopoziomowy kabel połączeniowy dupleks OS2

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: OFC-SUSU-SM

Opis Product

Światłowodowe kable światłowodowe SC-SC 9 / 125μm są zakończone dwoma złączami SC / UPC. Określane jako złącza abonenckie, kwadratowe lub standardowe, złącza SC z konstrukcją push-pull są najczęściej wybierane dla aplikacji Cabinet i FTTH stosowanych w telekomunikacji i telekomunikacji.

SC-SC Singlemode duplex patch cord

Specyfikacja produktu

Connector Type

SC to SC

Jacket OD

2.0mm

Fiber Type

OS2 9/125μm

Jacket Color

Yellow

Polish Type

UPC or APC

Wavelength

1260~1625nm

Fiber Count

Simplex/Duplex

Jacket Material

OFNR/OFNP/LSZH

Insertion loss

≤0.2dB

Return loss

UPC≥50dB APC≥65dB

Minimum Bend Radius

10mm

Fiber Grade

G.652/G.657

Polarity

A(Tx) to B(Rx)

Operating temperature

-20~70°C


Kategorie o produkcie : Zespół światłowodowy > Dostosowany patchcord LC / SC / FC / ST

Images o produkcie
  • SC-SC UPC jednopoziomowy kabel połączeniowy dupleks OS2
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą