Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:40G QSFP AOC,Aktywny kabel optyczny QSFP 40G,Kabel AOC 40G QSFP
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 40G QSFP AOC,Aktywny kabel optyczny QSFP 40G,Kabel AOC 40G QSFP
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > 40G QSFP + Transceiver > 40G aktywny kabel optyczny QSFP + AOC

40G aktywny kabel optyczny QSFP + AOC

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: QSFP-40G-AOCXXX

Opis Product

40G aktywny kabel optyczny QSFP + (AOC) to nowy, szybko działający interfejs we / wy interfejsu. Ten system łączący oferuje 4 kanały i maksymalną łączną przepustowość 40 Gb / s, które są oparte na zastrzeżonej technologii Silicon Optical Bench (SiOB) jako silnika optycznego. Moduł ten zapewnia wysoką wydajność i doskonałą wydajność w komunikacji optycznej przez kable miedziane dla Infiniband QSFP + SDR / DDR / QDR / FDR i aplikacji Ethernetowych 40-Gb do 150m.

40G QSFP+ AOC

cechy
 Pełnoklatkowy, 4-kanałowy, równoległy aktywny kabel optyczny o długości 850 nm
 Zgodny z SFF-8436 QSFP + Specyfikacja Wersja 4.0
 QSFP + footprint (Quad mały rozmiar, wtyczka)
 Obsługuje łączne łącza danych o przepustowości 40 Gb / s do 150 m
 Szybkość przesyłania danych do 10,3 Gbit / s na kanał
 4-kanałowa macierz VCSEL 850nm
 4-kanałowa matryca detektorów zdjęć PIN
 Niski pobór mocy do 1,5 W Zgodność z poziomem mocy 1
 Gorący, wtykowy interfejs elektryczny
 Zakres temperatury roboczej obudowy od 0 do 70 ° C
 Zgodny z RoHS-6 (bezołowiowy)

Aplikacje
 Transmisja infiniband na 4ch SDR, DDR i QDR
 40GBASE-SR4 40G Ethernet
 Centra danych

Zalecane warunki pracy

Parameter

Symbol

Min

Typical

Max

Unit

Not

Operating Case Temperature

Tc

0

 

+70

°C

 

Module Supply Current

Iin

-

-

350

Ma

 

Signaling Speed Per Channel

S

2.5

 

10.3G

Gb/s

 

Standard Cable Lengths

 

3

 

150

M

1

Bit Error Ratio

BER

 

 

10-12

 

2


Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > 40G QSFP + Transceiver

Images o produkcie
  • 40G aktywny kabel optyczny QSFP + AOC
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą