Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Transceiver 200 G Cfp2,Transceiver optyczny Sfp,Transceivery optyczne Cfp2,Światłowodowy transceiver wideo,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Transceiver 200 G Cfp2,Transceiver optyczny Sfp,Transceivery optyczne Cfp2,Światłowodowy transceiver wideo,,
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > Transceiver 200G CFP2

Transceiver 200G CFP2

Kategorie Produkt Transceiver 200G CFP2, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Transceiver 200 G Cfp2 Transceiver optyczny Sfp dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Transceivery optyczne Cfp2 R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Obejrzeć : Lista   Ruszt
200G CFP2 LR4 10 km Transceiver optyczny

Model No : CFP2-100GBE-LR4

Transceiver optyczny 200G CFP2 LR4 to nasz nowy produkt, który obsługuje transmisję 200 GBASE-LR4 do 10 km na jednomodowym włóknie (SMF). Transmiter optyczny 200G CFP2 LR4 jest zgodny ze specyfikacją sprzętową IEEE802.3bs, CFP2 MSA i EU RoHS 6/6....

 Kliknij, dla szczegółami
Chiny Transceiver 200G CFP2 Dostawcy

Transceiver optyczny 200G CFP2 LR4 został opracowany dla sieci ODN. Transceiver optyczny 200G CFP2 LR4 jest naszym nowym produktem, który obsługuje transmisje 200 GBASE-LR4 do 10 km w światłowodzie jednomodowym (SMF). Transceiver 200G CFP2 LR4 jest zgodny ze specyfikacją sprzętową IEEE802.3bs, CFP2 MSA i EU RoHS 6/6.

ZTE przetestowało nasze próbki transceivera 200G CFP2 i zatwierdziło je w kwietniu 2018 roku. Możemy zaoferować produkty od lipca 2018 r. Zapraszamy do wysłania zapytania do nas.

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą