Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:16G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny,16G Transceiver SFP28 SR 100m,16G SFP28 SR Transceiver optyczny
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 16G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny,16G Transceiver SFP28 SR 100m,16G SFP28 SR Transceiver optyczny
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > Transceiver 16 / 25G SFP28 > 16G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny

16G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-16GBE-SR

Opis Product

Transceiver optyczny 16G SFP28 został zaprojektowany do użycia w łączach Fibre Channel do prędkości transmisji danych 14,025 Gb / s w porównaniu do światłowodu wielomodowego. Są zgodne z FC-PI-5 Rev. 6.00, SFF-8472 Rev 11.0 i SFF-8081 i są kompatybilne z SFF-8432 i odpowiednimi częściami SFF-8431 Rev. 4.1. Transceiver optyczny jest zgodny z dyrektywą RoHS.

25G SFP28 LR optical transceiver

cechy
 Łącza do 14,025 Gb / s
 100 m transmisji na OM4 MMF
 Transmisja 70m nad OMF MMF
 Nadajnik laserowy VCSEL 850nm
 Odbiornik PIN-TIA o wysokiej czułości na 80 nm
 Zgodność z SFP28 MSA
 Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
 Pojedynczy zasilacz + 3.3V
 Temperatura obudowy: od -40 do +85 ° C lub od 0 do + 70 ° C
 Zgodny z RoHS 6


Zalecane warunki pracy

Parameter

Symbol

Min.

Typical

Max.

Unit

Notes

Operating Case Temperature

TC

-40

-

+85

°C

1

Operating Case Temperature

TC

0

-

+70

°C

2

Power Supply Voltage

VCC

3.135

3.3

3.465

V

Power Supply Current

ICC

-

-

360

mA

Maximum Power Dissipation

PD

-

-

1.2

W

Bit Rate

BR



14.025

Gb/s

Transmission Distance

TD

-

100

m

Over OM4 MMF


Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > Transceiver 16 / 25G SFP28

Images o produkcie
  • 16G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą