Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Transceiver 16G Sfp28,Transceiver 25G Sfp28,Światłowodowy Transceiver,Sfp28 Transceiver,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Transceiver 16G Sfp28,Transceiver 25G Sfp28,Światłowodowy Transceiver,Sfp28 Transceiver,,
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > Transceiver 16 / 25G SFP28

Transceiver 16 / 25G SFP28

Kategorie Produkt Transceiver 16 / 25G SFP28, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Transceiver 16G Sfp28 Transceiver 25G Sfp28 dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Światłowodowy Transceiver R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Obejrzeć : Lista   Ruszt
Transceiver optyczny 32G SFP28 SR Fibre Channel

Model No : SFP-32GBE-SR

Transceivery optyczne 32G SFP28 są przeznaczone do użycia w łączach Fibre Channel z szybkością transmisji danych 28,05 Gb / s w porównaniu do światłowodów wielomodowych. Są zgodne z FC-PI-6, SFF-8472 Rev 12.2 i kompatybilne z SFF-8432 i odpowiednimi...

 Kliknij, dla szczegółami
16G SFP28 LR 10 km Transceiver optyczny

Model No : SFP-16GBE-SRL

Transceivery optyczne 16G SFP28 są przeznaczone do użycia w łączach Fibre Channel o przepustowości do 14,025 Gb / s i długości do 10 km. Są zgodne z FC-PI-5 Rev. 6.10 i SFF-8472 Rev 11 i SFF-8081. Są kompatybilne z SFF-8432 i odpowiednimi częściami...

 Kliknij, dla szczegółami
16G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny

Model No : SFP-16GBE-SR

Transceiver optyczny 16G SFP28 został zaprojektowany do użycia w łączach Fibre Channel do prędkości transmisji danych 14,025 Gb / s w porównaniu do światłowodu wielomodowego. Są zgodne z FC-PI-5 Rev. 6.00, SFF-8472 Rev 11.0 i SFF-8081 i są...

 Kliknij, dla szczegółami
25G SFP28 LR 10 km transceiver optyczny

Model No : SFP-25GBE-LR

Transmitery optyczne 25G SFP28 LR 10 km zaprojektowano z szybkością 24,33 Gb / s i szybkością 25,78 Gb / s na jednomodowym włóknie (SMF) i obsługują do 10 km długości łącza. Transceivery optyczne 25G SFP28 LR 10km mają poziom przemysłowy, który może...

 Kliknij, dla szczegółami
25G SFP28 SR 100m Transceiver optyczny

Model No : SFP-25GBE-SR

Transmitery optyczne 25G SFP28 SR są zaprojektowane dla szybkości transmisji danych 24,33 Gb / s i 25,78 Gb / s w porównaniu do światłowodu wielomodowego (MMF) i obsługują do 100 m długości łącza na OM4 Fibre i długości łącza 70 m na OM3 Fibre. Są...

 Kliknij, dla szczegółami
25G SFP28 DAC, kabel do bezpośredniego podłączenia

Model No : SFP-25G-DACXXX

Kable bezpośredniego podłączenia SFP28 25G są zgodne ze specyfikacjami SFF-8432 i SFF-8402. Dostępne są różne opcje grubościomierza od 30 do 26 AWG z różnymi opcjami długości kabla do 5m. cechy •  Szybkość przesyłania danych do 25,78125 Gbps • ...

 Kliknij, dla szczegółami
25G SFP28 AOC, aktywny kabel optyczny

Model No : SFP-25G-AOCXXX

Aktywny kabel optyczny 25G SFP28 jest przystosowany do podłączania Hot-Link SFP + z szybkością transmisji 25,7813 Gb / s, używany do 25G Ethernet Data Center Intra-Rack i łączy Inter-Rack. Pióra : Podłączane na gorąco końcówki SFP + Obsługuje...

 Kliknij, dla szczegółami
Chiny Transceiver 16 / 25G SFP28 Dostawcy

Transceivery SFP28 16 / 25G to seria komercyjnych serii SR, AOC, LR, ER Lite i IR (2 km), LR, BIDI, CWDM z temperaturą przemysłową z cechami zastosowania gniazd LC, zgodnością IEEE802.3by i SFF-8472, Low Zużycie energii, mały rozmiar, wysoka prędkość i szeroki zakres temperatur. Są przeznaczone do zastosowań w centrach danych, sieci 5G, 25G Ethernet i Fibre Channel.

Nasze rozwiązanie transceiver 16G SFP28 jest takie samo jak 25G, ale 16G jest używany głównie do przechowywania.

25G SFP28 transceiver

Możemy dostarczyć transceivery 16G SFP28 kompatybilne z większością markowych przełączników, takich jak Cisco, Juniper, Dell, Arista, Huawei, ZTE, Brocade i tak dalej.

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą