Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:10G SFP ZR 80 km Transceiver optyczny,10G SFP ZR 80 km Transceiver,10G SFP ZR Transceiver optyczny
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 10G SFP ZR 80 km Transceiver optyczny,10G SFP ZR 80 km Transceiver,10G SFP ZR Transceiver optyczny
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver > 10G optyczny transceiver SFP + ZR 80km

10G optyczny transceiver SFP + ZR 80km

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-10GBE-ZR

Opis Product

Transceiver optyczny 10G SFP + ZR 80km jest przeznaczony do transmisji dalekiego zasięgu do 80 km, lasera EML i odbiornika APD gwarantują doskonałą wydajność.

10G SFP+ ZR 80km optical transceiver

Specyfikacja:

Odległość: 80 km
Szybkość transmisji danych (max): 11,3 Gb / s
Protokół: 8x zgodny z Fibre Channel 10x zgodny z Fibre Channel 10 Gigabit Ethernet zgodny z Wireless CPRI Compliant
Temperatura pracy (° C): - 5-70
Diagnostyka: cyfrowa
Nadajnik: EML
Odbiornik: APD
Napięcie zasilania: 3.3
Złącze: LC
Długość fali: 1550nm

Zalecane warunki pracy

Parameter

Symbol

Min.

Typical

Max.

Unit

Operating Case Temperature

TC

0

70

Power Supply Voltage

VCC

3.15

3.3

3.45

V

Power Supply Current

ICC

350

mA

Data Rate

10

GBps

Power Budget

PB

24          

dBm

Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver

Images o produkcie
  • 10G optyczny transceiver SFP + ZR 80km
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą