Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:10G SFP CWDM Transceiver optyczny BIDI,10G SFP CWDM BIDI 80 km Transceiver,10G SFP CWDM Transceiver BIDI
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 10G SFP CWDM Transceiver optyczny BIDI,10G SFP CWDM BIDI 80 km Transceiver,10G SFP CWDM Transceiver BIDI
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver > 10G SFP + CWDM Transceiver optyczny BIDI 80km

10G SFP + CWDM Transceiver optyczny BIDI 80km

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-10GBE-BIDI80

Opis Product

10G SFP + CWDM Transceiver optyczny BIDI przeznaczony jest do transmisji pojedynczego włókna w odległości do 80 km, moduł CWDM BIDI SFP + musi być używany do projektu FTTH, który ma tylko jedno włókno dostępne. Ulepszone wtyki SFP + Transceivery optyczne kompatybilne z 10G ETHERNET. Nadaje się do komunikacji w trybie jednomodowym (SMF).

10G SFP+ BIDI 80km optical transceiver

cechy produktu
 Łącza danych do 10,3 Gb / s
 9 / 125μm SMF * 1
 Laser CWDM DFB, APD
 Mocny budżet * 1
 Złącze Simplex LC
 Hot-pluggable SFP + footprint
 Pojedyncze 3. Zasilanie 3V
 Temperatura pracy: 0 ℃ do 70 ℃
 RoHS
 Cyfrowy monitor diagnostyczny (DDM)


Zalecane warunki pracy

Parameter

Symbol

Min.

Typical

Max.

Unit

Operating Case Temperature

TC

0

70

Power Supply Voltage

VCC

3.15

3.3

3.45

V

Power Supply Current

ICC

350

mA

Data Rate

10

GBps

Power Budget

PB

23     

dBm

Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver

Images o produkcie
  • 10G SFP + CWDM Transceiver optyczny BIDI 80km
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą