Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:Kabel 10G SFP AOC,Aktywny kabel optyczny 10G SFP,Kabel 10G SFP
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. Kabel 10G SFP AOC,Aktywny kabel optyczny 10G SFP,Kabel 10G SFP
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver > 10G aktywny kabel optyczny SFP + AOC

10G aktywny kabel optyczny SFP + AOC

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-10G-AOCXXX

Opis Product

10G SFP + aktywny kabel optyczny (AOC) jest częścią rodziny produktów SFP + służących do obsługi aplikacji 10Gb Ethernet (10GbE). Litery [xx "numeru części AFBR-2CARxxZ oznaczały długość kabla w metrach.
10G SFP + AOC umożliwia projekty urządzeń 10GbE o bardzo wysokiej gęstości portów w oparciu o nowe udoskonalenia specyfikacji elektrycznych i mechanicznych do dobrze znanych specyfikacji SFP opracowanych przez Komitet SFF. Specyfikacje określane są jako [SFP + "w celu przedstawienia ulepszeń w stosunku do poprzednich specyfikacji SFP SFP + AOC mają długość kabla do 20 m. Te AOC mogą być stosowane jako alternatywne rozwiązanie dla pasywnych i aktywnych kabli miedzianych SFP +, zapewniając jednocześnie lepszy sygnał integralność, dłuższe odległości, doskonała odporność elektromagnetyczna i lepsza wydajność bitowej stopy błędów.

10G SFP+ AOC

Cechy:
 Zgodny z SFP + Electrical MSA SFF-8431
 Zgodny z SFP + Mechanical MSA SFF-8432
 Multi rate do 11,3 Gbps
 Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431
 Hot Pluggable
 Nadajnik 850nm VCSEL, odbiornik fotoreporterów PIN
 Do 300m na ​​OM3 MMF
 Temperatura obudowy: od 0 do 70 ℃
 Całkowicie metalowa obudowa zapewnia doskonałe parametry EMI

Aplikacje
 10 Gigabit Ethernet
 Aplikacje 4G i 8G Fibre Channel
 1x InfiniBand QDR. DDR, SDR
 Wydajne klastry obliczeniowe
 Serwery, przełączniki, karty pamięci i karty hosta

Zalecane warunki pracy

Parameter

Symbol

Min.

Typical

Max.

Unit

Notes

Operating Case Temperature

TC

0

-

+70

°C

 

Power Supply Voltage

Vcc

3.14

3.3

3.47

V

 

Power Supply Current

Icc

-

-

300

mA

 

Power Dissipation

Pd

-

-

1.0

W

 

Bit Rate

BR

-

10.3125

-

Gbps

 


Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver

Images o produkcie
  • 10G aktywny kabel optyczny SFP + AOC
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą