Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:10G SFP ER 40 km Transceiver optyczny,10G SFP ER Transceiver optyczny,10G Transceiver SFP ER
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 10G SFP ER 40 km Transceiver optyczny,10G SFP ER Transceiver optyczny,10G Transceiver SFP ER
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver > 10G SFP + ER 40 km Transceiver optyczny

10G SFP + ER 40 km Transceiver optyczny

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: SFP-10GBE-ER

Opis Product

10G SFP + ER 40 km Transceiver optyczny wykorzystujący chłodzony laser EML o długości 1550 nm umożliwia transmisję danych do 40 km w światłowodzie jednomodowym (9 / 125μm). Po stronie odbiornika optyczny strumień danych o prędkości 10 Gps jest odzyskiwany z fotodetektora typu PIN.

10G SFP+ ER4 optical transceiver

cechy
 Zgodny z SFP + Multi-Source Agreement
 Interfejs monitorowania zgodny z SFF-8472
 Pojedynczy zasilacz + 3.3V
 Niski poziom strat mocy <1,5 W
 Gniazdo LC duplex
 Zgodny z IEEE802.3ae 10GBASE-ER / EW
 Do 40 km z SMF 9/125 μm
 Nadajnik EML i PIN ROSA
 Zgodny z RoHS6
 Temperatura robocza
komercyjny: 0 ℃ ~ + 70 ℃


Zalecane warunki pracy

Parameter

Symbol

Min

Type

Max

Unit

Supply Voltage

VCC

3.14

3.3

3.47

V

Total Current

Icc

450

mA

Power Dissipation (Max)

Pmax

1.5

W

Operating Case Temperature Range

TC

-5

70

°C

Storage Case Temperature Range

Tstg

-40

85

°C

Data Rate GbE

DR

2.5

10.3125

11.3

Gbps


Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > 10G SFP + Transceiver

Images o produkcie
  • 10G SFP + ER 40 km Transceiver optyczny
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą