Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:100G Transceiver Qsfp28,Transceivery optyczne,100G Transceiver światłowodowy,Moduł światłowodowy 100G Transceivery,,
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 100G Transceiver Qsfp28,Transceivery optyczne,100G Transceiver światłowodowy,Moduł światłowodowy 100G Transceivery,,
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > 100G transceiver QSFP28

100G transceiver QSFP28

Kategorie Produkt 100G transceiver QSFP28, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, 100G Transceiver Qsfp28 Transceivery optyczne dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty 100G Transceiver światłowodowy R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!
Obejrzeć : Lista   Ruszt
50G QSFP28 LR4 10 km Transceiver optyczny

Model No : QSFP-50GBE-LR4

Transmiter optyczny 56G QSFP28 LR4 10km to nasz nowy produkt obsługujący transmisję 50 GBASE-LR do 10 km na jednomodowym włóknie dla sieci 5G, jest to produkt konkurencyjny w porównaniu do 100G QSFP28 Optical Transceiver. cechy  Obsługuje...

 Kliknij, dla szczegółami
100G QSFP28 ER4 Transceiver optyczny 30 km bez FEC

Model No : QSFP-100GBE-ER4

100G QSFP28 ER4 30km moduł optyczny Transceiver jest przeznaczony do transmisji na odległość do 30 km jednomodowego światłowodu bez FEC, może osiągnąć 40 km z FEC. Jest zgodny z QSFP28 MSA i IEEE 802.3bm CAUI-4. Funkcja cyfrowej diagnostyki jest...

 Kliknij, dla szczegółami
100G QSFP28 LR4 10 km Transceiver optyczny

Model No : QSFP-100GBE-LR4

Moduł 100G QSFP28 LR4 Optical Transceiver został zaprojektowany do użycia w 100 Gigabitowych łączach Ethernet na 10 km Jednomodzeniowego Fibra, będzie popularny do transmisji przekaźnikowej sieci 5G z 25G SFP28 Optical Transceiver razem. Jest zgodny...

 Kliknij, dla szczegółami
100G QSFP28 CWDM4 2 km Transceiver optyczny

Model No : QSFP-100GBE-CWDM4

100G QSFP28 Optyczny transceiver CWDM4 został zaprojektowany do użytku w 100 Gigabitowych łączach Ethernet na maksymalnie 2 kilometrze światłowodu jednomodowego. Jest zgodny ze standardem 1000 GBASE CWDM4 MSA. Transceiver optyczny konwertuje 4...

 Kliknij, dla szczegółami
100G optyczny transceiver QSFP28 SR4 100m

Model No : QSFP-100GBE-SR4

100G QSFP28 SR4 Transceiver optyczny to zintegrowany moduł nadawczo-odbiorczy zawierający element mikro-optyczny i materiał półprzewodnikowy, który może realizować konwersję optyczno-elektryczną i konwersję elektryczno-optyczną. Transceiver optyczny...

 Kliknij, dla szczegółami
100G QSFP28 do 4SFP28 Bezpośredni kabel DAC

Model No : QSFP-100-425G-DACXXX

Zespół pasywnego kabla miedziowego 100G QSFP28 wyposażony jest w ośmiu par miedzianych różnicowych, zapewniając cztery kanały transmisji danych z szybkością do 28 Gb / na kanał i spełnia wymagania 100 G Ethernet, 25G Ethernet i Enlian Up Enhanced...

 Kliknij, dla szczegółami
100G QSFP28 Bezpośredni kabel DAC

Model No : QSFP-100G-DACXXX

Kable bezpośredniego podłączenia QSFP28 są zgodne ze specyfikacją SFF-8665. Dostępne są różne opcje grubościomierza od 30 do 24 AWG z możliwością wyboru długości kabla do 5m. cechy • Zgodny z SFF-8665 • Szybkość przesyłania danych do 28,3125Gbps na...

 Kliknij, dla szczegółami
100G QSFP28 do 4SFP28 AOC aktywny kabel optyczny

Model No : QSFP-100-425G-XXX

100G QSFP28 do 4SFP28 AOC projektuje czterokanałowy pełny dupleks aktywny kabel optyczny z breakout od QSFP28 do czterech SFP28, 25.7813 Gb / s na kanał. Pióra Czterokanałowy aktywny kabel optyczny o pełnym dupleksie z przełamaniem od QSFP28 do...

 Kliknij, dla szczegółami
100G QSFP28 AOC Aktywny kabel optyczny

Model No : QSFP-100G-AOCXXX

100G aktywne kable optyczne QSFP28 (AOC) to aktywny kabel optyczny o wysokiej wydajności z dwukierunkową transmisją sygnału i łączną przepustowością 100 Gb / s dla aplikacji InfiniBand EDR i Ethernet 100G-SR4. W porównaniu do konwencjonalnych kabli...

 Kliknij, dla szczegółami
Chiny 100G transceiver QSFP28 Dostawcy

Transceivery 100G QSFP28 są produktami gorącej sprzedaży. Wszystkie sieci operatorów 5G, centrum danych i sieć chmurowa będą wykorzystywane przez operatorów telekomunikacyjnych. Ceny są teraz bardzo ekonomiczne. Codziennie jesteśmy zajęci dostawą.

Nadajniki optyczne 100G QSFP28 mają wyjście SR4, AOC, AOC, CWDM4, PSM4, pigtail PSM4, LR4, LR4 Lite, ER4 Lite. Korzystają z gniazd LC lub MPO, o funkcjach zgodnych z IEEE802.3bm i SFF-8636, zgodnych z MSA, o niskim poborze mocy, małym rozmiarze i dużej prędkości. Przeznaczone są do zastosowań w sieci wewnętrznej 100G Data Center, w połączeniu z centrum danych i sieci Metro.

100G QSFP28 LR4 transceiver

Możemy dostarczyć transceivery 100G QSFP28 kompatybilne z większością markowych przełączników, takich jak Cisco, Juniper, Dell, Arista, Huawei, ZTE, Brocade i tak dalej.


Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą