Szczegóły firmy
  • Shenzhen Adela Technology Co., Ltd.

  •  [Guangdong,China]
  • Typ firmy:Producent
  • Main Mark: Ameryka , Azja , Europa Wschodnia , Europa , Europa Północna , Europa Zachodnia
  • Eksporter:91% - 100%
  • Certs:ISO9001, CE, REACH, RoHS, UL
  • Opis:100G CFP2 LR4 10 km Transceiver optyczny,100G CFP2 LR4 10 km Transceiver,Transceiver 100G CFP2 LR4
Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. 100G CFP2 LR4 10 km Transceiver optyczny,100G CFP2 LR4 10 km Transceiver,Transceiver 100G CFP2 LR4
Dom > Products > Transceiver światłowodowy > 100G Transceiver CFP / CFP2 > 100-milisekundowy transceiver optyczny 100PASE CFP2 LR4

100-milisekundowy transceiver optyczny 100PASE CFP2 LR4

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: CFP2-100GBE-LR4

Opis Product

Moduły 100P CFP2 Optical Transceiver są przeznaczone do użycia w interfejsach 100 Gigabit Ethernet w oparciu o jednomodowe połączenie światłowodowe. Rozmiar optycznego nadajnika-odbiornika 100G CFP2 jest znacznie mniejszy niż CFP, więc Transceiver optyczny CFP2 stopniowo zastąpił teraz optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze CFP.

100G CFP2 LR4 10km optical transceiver

cechy
 Obsługuje 100 GBASE-LR4 (103,1 Gb / s) z prędkością bitową 25,78 Gb / s GbE
 Transmisja do 10 km na SMF
 Laser i odbiornik PIN LAN WDM DML
 Interfejs elektryczny o wysokiej prędkości I / O (CAUI-4)
 Interfejs MDIO ze zintegrowanym cyfrowym monitoringiem diagnostycznym
 Pakiet CFP2 MSA z podwójnym złączem LC
 Pojedynczy zasilacz + 3.3V
 Maksymalny pobór mocy 9 W
 Temperatura obudowy: -5 do +70 ° C
 Zgodny z dyrektywą UE 2011/65 / UE (RoHS 6/6)


Podanie
 100GBASE-LR4

Zalecane warunki pracy

Parameter

Symbol

Min.

Typical

Max.

Unit

Notes

Operating Case Temperature

TC

-5

-

+70

°C


Power Supply Voltage

VCC

3.2

3.3

3.4

V


Power Supply Current

ICC

-

-

2.81

A


Maximum Power Dissipation

PD

-

-

9

W


Aggregate Bit Rate

BRAVE

-

103.125

-

Gb/s


Lane Bit Rate

BRLANE

-

25.78

-

Gb/s


Transmission Distance

TD


-

10

km

Over SMF



Kategorie o produkcie : Transceiver światłowodowy > 100G Transceiver CFP / CFP2

Images o produkcie
  • 100-milisekundowy transceiver optyczny 100PASE CFP2 LR4
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Shenzhen Adela Technology Co., Ltd. All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Hu Mr. Hu
Co mogę dla ciebie zrobić?
skontaktować się z dostawcą